Drošība ir garlaicīga

Drošība vienmēr ir konfliktā ar lietojamību. Vienalga, vai Jūs strādājat ar dokumentiem, spēlējat videospēles vai skatāties filmas, nekādi drošības pasākumi vai procedūras nepalīdz Jums to darīt. Gluži pretēji, antivīruss palēnina datoru, lūdzot dažādas paroles, piespiežot Jums izvēlēties atbilstošu mapi, kur saglabāt savus failus un tā tālāk.

Nauda

Jā, es saprotu nepieciešamību; drošība ir cena par Jūsu drošību, bet tā var nebūt patīkama. Modernais mārketings cenšas iesaistīt cilvēkus, lai tie labi pavadītu laiku, izmantojot noteiktu produktu. Kādu labi pavadītu laiku Jūs varat sagaidīt no antivīrusu programmas?

Programmatūras industrijas uzplaukums arī iezīmē pirmo mēģinājumu, kad blēži mēģinājuši negodīgi iegūt privāto informāciju no nepiesardzīgiem lietotājiem. Vīrusi un ļaunas programmatūras inficē miljoniem datoru visā pasaulē. Tie uzbrūk ātri, tādēļ Jūs nevarat vienkārši pateikt, vai Jūsu dators ir inficēts vai ne. Sakarā ar to, vajadzība pēc efektīvas antivīrusu programmas pieaug. Pārsteidzoši, šie Antivīrusi tiešām palīdz, kad runa ir par Jūsu personiskās informācijas un datora aizsargāšanu.

Instalējiet pretvīrusu, kas saderīgs ar datora programmatūru

Doma par to, ka labākā antivīrusu programma ir ieinstalēta Jūsu datorā vai klēpjdatorā, doma atvieglo Jūsu prātu no raizēm. Daudzi Antivīrusi ir izstrādāti gadu laikā, no kuriem viens ir jaudīgāks nekā tā priekšgājēji. Tomēr, šī programmatūra nedarbojas pareizi, ja netiek izmantota atbilstoša operētājsistēma.

Antivīrusi ir pieejami gan par maksu, gan bezmaksas. Ja esat mājas lietotājs, Jūs varētu izvēlēties antivīrusu programmas par velti, jo tās nodrošina gandrīz tādas pašas funkcijas kā antivīrusu programmas par maksu. Programmas par maksu ir labas uzņēmumiem, kuri vēlas pilnīgu aizsardzību to failiem. Ir daudzas vietnes, kas piedāvā bezmaksas un uzticamas antivīrusu programmas, piemēram, Avira Antivirus un AVG Free Antivirus.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *