Ieguvumi, ko piedāvā antivīrusu programmas

Šeit ir dažas priekšrocības, ko Jūs saņemsiet, ja Jūsu datorā būs ieinstalēta antivīrusu programma:

1 – Kad esat internetā un pārlūkojat to vai pārbaudāt savu e-pastu, pretvīrusu programmatūra kļūst aktīvāka. Tai ir uzdevums veikt pārbaudes ienākošajai un izejošajai informāciju un internetam, īpaši draudiem no e-pasta pielikumiem. Dažas antivīrusu programmas integrē savu sistēmu interneta pārlūkos, lai pārliecinātos, ka Jūs esat aizsargāti, kad esat internetā.

2 – Pilnvērtīgs antivīruss dod spēcīgu aizsardzību no zināmajām ļaunprātīgajām programmatūrām, piemēram, Trojas vīrusi, keyloggers, adwares, rootkits, tārpi un vīrusi. Jūs varat arī pielāgot dažu antivīrusu jutību, lai tie veiktu rūpīgu sistēmas skenēšanu.

3 – Pikšķerēšana ir viens no zināmajiem vīrusiem internetā. Tā ir kļuvusi plaši izplatīta un no tās noteikti ir jāpiesargās. Bet ar antivīrusu programmatūru Jums nav ko satraukties. Kā minēts iepriekš, tā integrē sevi interneta pārlūkā, un skenē jūsu apmeklētās mājaslapas. Tomēr ar šo aizsardzību, Jums tik un tā vajadzētu izvērtēt, kādas mājas lapas Jūs apmeklējat.

4 – Hakeru mērķis ir tikt cauri Jūsu sistēmas drošībai un piekļūt failiem, ko tie uzskata par nepieciešamiem. Bloķējot šo piekļuvi personiskajai informācijai ir antivīrusu darbs un Jums vajadzētu atrast programmu, kas spēj to darīt.

5 – Lai kāds arī ir uzbrukums Jūsu datoram,  sākot no surogātpasta vēstulēm līdz Trojas vīrusam, Jums tiek nodrošināta aizsardzības fronte.